LED IŞIK SÜSLEMESİ

22Eki - by isiksus - 0 - In Işık Süslemeleri
YILBAŞI LED Işıklandırma Sistemlerinde Profesyonel Çalışmalar

1996 yılından bu yana, çeşitli davetler ve düğünlerde hizmet sunan bir organizasyon firması olarak faaliyetlerine başlayan firmamız, led ışık, ışık süsleme hizmetine ihtiyaç duyulan her alanda yenilikçi anlayışı ve yaratıcı tasarımları ile her türlü özel günlerin ve etkinliklerin tercih edilen ismi haline gelmiştir. Firmamız yılbaşı partilerinden, düğünlere, sevgililer günü tasarımlarına, tekne, ağaç ve meydan gibi alanların ışık süslemesine kadar pek çok alanda başarıyla canlı ve renkli tasarımlar sunmaktadır.

Özel Günlere Özel Tasarımlar

Özel günlerde kullanılan ışık süsleme tasarımları, bu zamanları çok daha anlamlı kılar. Firmamız tarafından sunulan ışık süsleme tasarımlarında bahçe ışık süsleme, ağaç süslemeleri, mağaza ve benzinlik gibi alanların gerek açılışlarında gerekse bu gibi işletmelerin özel hizmet sunduğu günlerde yapılan ışık süsleme çalışmaları dikkat çekmektedir. Ayrıca düğün, doğum günü ya da yıl dönümü gibi kutlamalar için kullanılan teknelerin ışık süsleme çalışmaları, turistik amaçlar ile kullanılan gemilerdeki ışık dizaynları veya yılbaşı ışık süsleme hizmetleri, tarafımızdan başarıyla gerçekleştirilmektedir.

Işık tasarımlarının en renkli ve dikkat çekici bulunduğu alanlar olan alışveriş merkezlerinde yılbaşı, sevgililer günü konseptlerine uygun olarak tasarladığımız ışık süsleme çalışmalarıyla, birçok firma tarafından özellikle tavsiye edilen hizmetlerin sahibi olmaktan gurur duyuyoruz. Deneyimli ve yaratıcı yeteneklere sahip bir kadro ile sunduğumuz çalışmalarda, müşterilerimizin de fikirlerini alarak hep birlikte mekanın ve özel günün ruhunu yansıtacak en başarılı tasarımların altına imza atmaktayız.

Özel günler denilince akıllara ilk olarak yılbaşı gelir. Yılbaşında belediyelerin sokaklarda yapmış olduğu ışıklandırma çalışmaları da dahil olmak üzere birçok firma ve alanda yapılan yılbaşı ışık süsleme tasarımları, insanların kendilerini özel bir zaman diliminde hissetmelerini sağlar. Ekibimizin yaratıcılığını kullanarak yaptığı yılbaşı ışık süsleme tasarımlarında birbirinden renkli ve dayanıklı süs malzemeleri kullanılmaktadır. Aynı zamanda ışıklı ağaç ve kızak imalatında bulunan firmamız, yeni bir yıla geçmenin ruhunu, bütün detayları ve coşkusuyla ile yansıtan yılbaşı ışık süsleme çalışmalarında ekip ruhunu ve profesyonelliğini ortaya koymaktadır.

Firmamız led ışık süslemeleri konusunda uzun yıllara dayanan tecrübeleriyle, müşterilerin isteklerine uygun olarak ışıklı büyük obje tasarımları, ışıklı fiyonklar, üç boyutlu ışıklı geyikler, ışıklı kar taneleri gibi objeler de kullanmaktadır. Firmamızın imalatı olan ışıklı figürlerde, oldukça geniş seçenekler bulunmaktadır. Bu figürlerin arasında büyük veya irili ufaklı yıldızlar, renkli şemsiye görünümleri, yılbaşı çelengi, kelebek, sevgililer günü tasarımlarına uygun olarak üretilen kalpler ve mesajlar içeren ışıklar, mumlar yer almaktadır.

Firmamızın size sunduğu led ışık süslemeleri ve ışıklı figürler Ramazan ve dini bayramlar gibi mistik kutlamaları da içeren özelliklere sahiptir. Örneğin, geleneksel motifler ve semazenler gibi figürleri de içeren bu ışıklar, bu konsepte uygun olan özel günlerde kullanılabilmektedir.

Tarafımızdan dizayn edilen süsleme çalışmaları, yalnızca açık alanlar çok sayıda kimsenin katıldığı etkinlikleri değil, aile içerisinde veya dostlarla yapılacak küçük çaplı kutlamaları da içermektedir. Tecrübeli ekibimiz tarafından, ev süsleme hizmetleri verilmektedir. Bu hizmetlerde nişan, düğün, yıl dönümü, doğum günü, bebek partileri ve akıllara gelebilecek her türlü kutlamalara uygun tasarımlar sunulmaktadır. Düğünlerde gelin ve damadın oturduğu masanın etrafının aydınlatılması, düğün alanının renklendirilmesi ve ışıklandırılması çalışmaları, birçok ilginç görünümlü obje ile sağlanmaktadır. Gelin yolu ışık süsleme hizmetlerinde kullandığımız renkli ışıklar ve düğün masalarında ya da düğün alanının istenilen kısımlarında kullanılan ışıklı şamdanlar, muhteşem bir görsellik sunmaktadır. Bu hizmetler son derece hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmakta olup, hedefimiz sizlere ve dostlarınıza bu özel gününüzde unutulmaz bir anı kazandırmaktır. Bunun dışında aklına gelebilecek her türlü led ışık süslemeleri  parti ve etkinlik süslerini de firmamızdan elde edebilirsiniz.

Kendi üretimimiz olan ışıklı ağaçlar, düzenlenecek olan etkinliğin özelliğini yansıtan niteliklere sahiptir. Örneğin, bir yılbaşı etkinliği söz konusu ise, bunda ışıklı olarak üretilen çam ağaçları kullanılabilir. Ancak başka bir etkinlikte, diğer ağaç türleri tercih edilebilir. Bu ağaçların görünüm itibari ile dallarının sayılarının daha fazla olduğu ya da daha sade görünen çeşitleri bulunmaktadır. Ağaçların üzerinde yer alan ışıklar beyaz, sarı, mavi, mor veya istenilen başka bir renk varsa bu renge uygun olarak tasarlanmaktadır. LED ışık süsleme çalışmalarının önemli bir parçasını oluşturan bu ışıklı ağaçlar, garantili olarak üretilmektedir.

Son yıllarda oldukça yaygınlaşan yat ve tekne kutlamalarındaki süslemeler de firmamızın sunduğu hizmetler arasındadır. Özel gün için temin edilen yat veya teknenin süslenmesinde, hem teknenin dış dizaynı hem de iç tasarımı ekibimiz tarafından başarıyla gerçekleştirilmektedir. Bu süsleme ile özel gününüzü denizde pırıl pırıl parlayan bir teknede kutlarken, hayatınızın en özel kutlamalarından birini yaşayacağınızı söyleyebiliriz ki, ekibimizin en çok hizmet sunduğu çalışmalardan biri de tekne ve yat süslemeleridir. Teknelerde her türlü led ışık süslemeleri kolaylıkla uygulanabilir. Dilerseniz bu ışıklarla teknenin dışında herhangi bir yazı yazılabilir ya da istediğiniz bir figür rahatlıkla yerleştirilebilir.

Çeşitli kutlamalardaki led ışık süslemeleri arasında ekibimizin kendi tasarımı olan ışıklı fiyonklar da son derece ilgi görüyor. Dilerseniz, istediğiniz bir objenin üzerine veya kapı girişi gibi kısımlara tasarlanan ışıklı fiyonklar oldukça dikkat çeken ve neşeli bir görselliği sunuyorlar. Tercihe bağlı olarak büyük bir kapı çelenginin üzerine ya da mağaza açılışı gibi özellikle dikkat çekilmesi hedeflenen alanların her yerden görülebilecek, açık bir görüşe sahip kısımlarına yerleştirilen ışıklı fiyonklar, farklı modellere sahiptir.

Firmamız her türlü etkinliklerde LED ışık süsleme, tekne, yat, benzinlik, yol direkleri,  mağaza süsleme, sokak ve caddelerin süslenmesi gibi çalışmaların yanı sıra, sahne tasarımlarında da sizlere yardımcı olmaktadır. Sahne tasarımlarında tiyatro sahnesi, okul çocuklarının yıl sonu etkinliklerinde tasarlanan sahneler, konferans, panel, sempozyum gibi bilgilendirme amaçlı verilen etkinliklere uygun olarak düzenlenen sahnelerde de ışıklandırma ve süsleme çalışmalarında bulunmaktadır.

Bu tür özel günlerin olmazsa olmazı, hatıra standlarıdır. Bu standlarda çektirilen fotoğraflar, bir ömür boyu saklanır ve mutlu anılar arasında sürekli hatırlanır. Firmamızın size sunduğu etkinlik çalışmalarından bir diğeri de, hatıra standlarıdır. Noel baba koltukları, geleneksel temaşa sanatlarımızın unutulmaz ikilisi Karagöz ve Hacivat ile oluşturulan hatıra standları, sevgililer günü için özel olarak tasarlanan hatıra standları, bu hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Hatıra standları arasında önemli bir yere sahip olan tasarımlarından biri de, sünnet düğününde kullanılan standlardır. Bu özel günlerde sünnet olan miniklerin keyfini yerine getirecek ve arkadaşlarıyla ya da aile büyükleri ile bol bol fotoğraf çektirmelerine yardımcı olacak, birbirinden orijinal sünnet düğünü standlarımız bulunmaktadır. Bu özel standlarda minikler dilerlerse, kendilerini bir padişah gibi hissedebilir ya da en sevdikleri süper kahramanın yerine geçerek, neşelerine neşe katabilirler.

Led Işık Süslemenin En Tercih Edilen Adresi

İstanbul LED ışıklar ile ilgili tüm süsleme işlerini deneyimli ekibi ile yapan firmamız, sektörde 1996 yılından beri faaliyet göstermekte ve günümüzde kendi alanının bir numarası olarak görülüp tercih edilmektedir. Oteller, alışveriş merkezleri, her türlü ticari firmalar ve belediyelerin görsel zenginlik kazandırmak amacı ile ışık süsleme projelerini hayata geçirmektedir. Bünyemizde yüzlerce model ve farklı renk kombinasyonları sayesinde yüksek kaliteli çalışmalar yapmak da en büyük ilkemizdir. Başta İstanbul olmak üzere sizlerde Türkiye’nin her yerinden yeterli deneyimi sahip firmamızı seçebilir ve ışık süsleme ihtiyaçlarına % 100 memnun kaldığınız neticeleri alabilirsiniz. Çağın getirdiği yenilik ve modernlik ile hizmet unsurlarını revize den şirketimiz harika bir süslemenin mimarı olacaktır.

En Özel Süsleme Garantisi

Teknolojik açıdan kendini geliştiren firmamız, sizlerin mekanlarınıza pozitif bir değer katmaya dair her türlü detayı düşünmektedir. İstanbul ışık ve led süsleme için gereken ne ise eksiksiz olarak yapma ilkelerinden ödün vermemektedir. Farkı göreceğiniz desteğimizin sizi ihya edecek düzeyde olduğu müjdesini de vermek isteriz. Arayın ve hemen keşif için personelimiz adresinize hızlı bir biçimde gelip çalışmalarına başlasın.

IŞIK SÜSLEME, YILBAŞI IŞIK SÜSLEMESİ, Firmamız başta İstanbul olmak üzere tarafından sunulan ışık figür imalatına süsleme Yılbaşı Led Işıkları, İşleyerek Led Hortum Işık, gibi LED Işık Süslemeleri yapan firmayız.

LED IŞIK SÜSLEME
LED IŞIK SÜSLEME

YILBAŞI LED IŞIK SÜSLEMESİ

Adana Yılbaşı Işık Süsleme, Adıyaman Yılbaşı Işık Süsleme, Afyon Yılbaşı Işık Süsleme, Ağrı Yılbaşı Işık Süsleme, Amasya Yılbaşı Işık Süsleme, Ankara Yılbaşı Işık Süsleme, Antalya Yılbaşı Işık Süsleme, Artvin Yılbaşı Işık Süsleme, Aydın Yılbaşı Işık Süsleme, Balıkesir Yılbaşı Işık Süsleme, Bilecik Yılbaşı Işık Süsleme, Bingöl Yılbaşı Işık Süsleme, Bitlis Yılbaşı Işık Süsleme, Bolu Yılbaşı Işık Süsleme, Burdur Yılbaşı Işık Süsleme, Bursa Yılbaşı Işık Süsleme, Çanakkale Yılbaşı Işık Süsleme, Çankırı Yılbaşı Işık Süsleme, Çorum Yılbaşı Işık Süsleme, Denizli Yılbaşı Işık Süsleme, Diyarbakir Yılbaşı Işık Süsleme, Edirne Yılbaşı Işık Süsleme, Elazığ Yılbaşı Işık Süsleme, Erzincan Yılbaşı Işık Süsleme, Erzurum Yılbaşı Işık Süsleme, Eskişehir Yılbaşı Işık Süsleme, Gaziantep Yılbaşı Işık Süsleme, Giresun Yılbaşı Işık Süsleme, Gümüşhane Yılbaşı Işık Süsleme, Hakkari Yılbaşı Işık Süsleme, Hatay Yılbaşı Işık Süsleme, Isparta Yılbaşı Işık Süsleme, Mersin Yılbaşı Işık Süsleme, İstanbul Yılbaşı Işık Süsleme, İzmir Yılbaşı Işık Süsleme, Kars Yılbaşı Işık Süsleme, Kastamonu Yılbaşı Işık Süsleme, Kayseri Yılbaşı Işık Süsleme, Kırklareli Yılbaşı Işık Süsleme, Kırşehir Yılbaşı Işık Süsleme, Kocaeli Yılbaşı Işık Süsleme, Konya Yılbaşı Işık Süsleme, Kütahya Yılbaşı Işık Süsleme, Malatya Yılbaşı Işık Süsleme, Manisa Yılbaşı Işık Süsleme, Kahramanmaraş Yılbaşı Işık Süsleme, Mardin Yılbaşı Işık Süsleme, Muğla Yılbaşı Işık Süsleme, Muş Yılbaşı Işık Süsleme, Nevşehir Yılbaşı Işık Süsleme, Niğde Yılbaşı Işık Süsleme, Ordu Yılbaşı Işık Süsleme, Rize Yılbaşı Işık Süsleme, Sakarya Yılbaşı Işık Süsleme, Samsun Yılbaşı Işık Süsleme, Siirt Yılbaşı Işık Süsleme, Sinop Yılbaşı Işık Süsleme, Sivas Yılbaşı Işık Süsleme, Tokat Yılbaşı Işık Süsleme, Trabzon Yılbaşı Işık Süsleme, Tunceli Yılbaşı Işık Süsleme, Şanlıurfa Yılbaşı Işık Süsleme, Uşak Yılbaşı Işık Süsleme, Van Yılbaşı Işık Süsleme, Yozgat Yılbaşı Işık Süsleme, Zonguldak Yılbaşı Işık Süsleme, Aksaray Yılbaşı Işık Süsleme, Bayburt Yılbaşı Işık Süsleme, Karaman Yılbaşı Işık Süsleme, Kırıkkale Yılbaşı Işık Süsleme, Batman Yılbaşı Işık Süsleme, Şırnak Yılbaşı Işık Süsleme, Bartın Yılbaşı Işık Süsleme, Ardahan Yılbaşı Işık Süsleme, Iğdır Yılbaşı Işık Süsleme, İzmit Yılbaşı Işık Süsleme, Tekirdağ Yılbaşı Işık Süsleme, Karabük Yılbaşı Işık Süsleme, Kilis Yılbaşı Işık Süsleme, Osmaniye Yılbaşı Işık Süsleme, Düzce Yılbaşı Işık Süsleme,

LED IŞIK SÜSLEME
LED IŞIK SÜSLEME

YILBAŞI LED IŞIK SÜSLEME FİRMASI

LED Işık Süsleme Firması olarak Işık süslemelerin de Dış mekana uygun sıcak soğuk gerilimden zarar görmeyen kaliteli dayanıklı kablo kullanılmış LED Işıkları tercih etmekteyiz. LED Işık Tasarım Uygulama Atölyesi Olarak Hizmetinizdeyiz.

DÜĞÜN IŞIK SÜSLEMESİ
DÜĞÜN IŞIK SÜSLEMESİ

DÜĞÜN IŞIK SÜSLEMESİ

Kameriye Işık Süslemesi
Kameriye Işık Süslemesi

KAMERİYE IŞIK SÜSLEMESİ,

LED IŞIK SÜSLEME, Led Işık Süslemesi, Led Işık Süslemeleri, Yılbaşı Led Işık Süsleme, Yılbaşı Led Işık Süslemesi, Yılbaşı Led Işık Süslemeleri, LED IŞIKLAR, LED DEKORASYON, LED IŞIK DEKORASYON, IŞIK DEKORASYON, LED IŞIKLAR, IŞIK SÜSLEME, YILBAŞI IŞIK SÜSLEMESİ, LED IŞIK SÜSLEMESİ, LED IŞIK, IŞIK SÜSLEMELERİ, LED IŞIK SÜSLEME, LED IŞIK SÜSLEMESİ, YILBAŞI LED IŞIK SÜSLEMESİ, YILBAŞI SÜSLEMELERİ, YILBAŞI IŞIKLARI, IŞIK SÜS, IŞIKLI SÜS, SÜS IŞIK, YILBAŞI LED IŞIKLARI, DIŞ MEKAN LED IŞIK SÜSLEME, YILBAŞI LED SÜSLEME, LED SÜSLEME, LED SÜSLEMESİ, LED SÜSLEMELERİ, LED HORTUM IŞIK, LED HORTUM IŞIK SÜSLEME, LED, IŞIK, AÇIK ALAN LED IŞIK, AÇIK ALAN LED IŞIK SÜSLEME, DIŞ MEKAN LED IŞIK SÜSLEMESİ, DIŞ MEKAN LED, AÇIK ALAN LED, DİZİ LED IŞIK, PERDE LED IŞIK, PERDE IŞIK, SAÇAK IŞIK, PERDE IŞIK SÜSLEME, SAÇAK IŞIK SÜSLEME, PERDE LED IŞIK SÜSLEME, PERDE LED IŞIK SÜSLEMESİ, LED HORTUM IŞIK SÜSLEMESİ, IŞIK LED, YILBAŞI LED IŞIKLARI, YILBAŞI SÜSLERİ, LED IŞIK SÜSLER,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir