Işıklı Geyik

Işıklı Geyik üretimi Yılbaşı ışık süslemelerinde önemli bir dekor, Led Işıklı Geyik İmalatı ile Kızak, Geyik satışı ve uygulama yapmaktayız. Alüminyum, Metal Çubuk veya Polyester Geyikler, İç ve dış mekanlar için Büyük küçük her boyda istenilen model ve adetlerde Işıklı veya Işıksız Üç Boyutlu Dekoratif Kızaklı Geyikleri ve geyik modelleri kendi atölyemizde tasarlayıp üretmekteyiz. Led Işıklı yılbaşı Noel Baba kızağı ve geyiği üç boyutlu dekorları için en uygun fiyatlarla tek adresi isiksus.com olarak kaliyeli hizmeti sağlamaktayız.

Led ışıklı yılbaşı kızağı, ışıklı yılbaşı geyiği, ışıklı yılbaşı kızaklı geyik dekorları satın alarak mekanınızı istediğiniz tarzda süsleyebilir veya uygulayabiliriz. Işıklı ve Işıksız Yılbaşı Süsleme Kızak ve Geyik Dekorları, Noel baba Kızağı Geyiği gibi farklı seçeneklerde dekoratif Kızak Geyikleri Üretiyor ve Satıyoruz. Belirleyeceğiniz herhangi bir yeri veya alanı istenilen konsepte veya tarzlarda tasarlayıp ışıklı geyik dekorları ve led ışıklar ile süsleyerek hazırlıyoruz. Tek boyut veya üç boyutlu istediğiniz form ve ebatlarda Metal ve Alüminyum Tel çubuk, Fiberglas, Strafor, Alçı gibi birçok malzeme kullanarak Işıklı Dekoratif kızaklar Geyikler, Dekor kızaklı Geyikler üretmekteyiz. İstanbul’dan Türkiye’ye Led Işıklı Geyik, Yılbaşı Geyiği, Dekoratif Geyik Satıyoruz.

Işıklı geyik imalatı ve satışı yapmaktayız. Büyük boy led ışıklı yılbaşı geyik dekoru, led ışıklı geyik kızakları, ışıklı süs geyik modelleri istediğiniz ebat ve şekilde uygun fiyatlarla. Led aydınlatmalı yılbaşı kızağı ve geyik süslemeleri ve ışık süsleme üretimi ile birlikte uygulamalı hizmet vermek mümkündür. Yılbaşı süslerinde ışıklı kızakların önemi hemen hemen her mekanın birbirini tamamlayan önemli bir tamamlayıcı unsurudur. Farklı tarzlarda ışıklı geyik görselleri özellikle yılbaşı gecelerinde geniş mekanların vazgeçilmez dekorasyonu olarak ön plana çıkıyor. Işıltılı Geyikler, Yılbaşı Dekorasyonunda başarılı Işık Dekorasyonunun harika bir tamamlayıcısı olacaktır.

Işıklı yılbaşı geyik ile dilediğiniz bir yere yılbaşı heycanını taşıyın. Burada ışıklı yılbaşı geyik ve kızaklı geyikleri imalatı ile, satış avantajı sunulmaktadır.

Led Işıklı Geyik Kızağı, Işıklı Geyik ve Işıklı Kızak imalatı kendi atölyemizde üretilmektedir. İsteğe özel ışıklı ışıksız dekoratif geyik tasarım ile yılbaşı dekor geyik üretimi, istenilen geyik yada kızak modelleri iç ve dış mekanlara farklı konseplerde tarzlar oluşturmak ve uygulamak burada mümkün. Yılbaşı Işıklı kızak geyikler ile Yılbaşı ışıklandırma süsleme çalışmaları ile iç mekanlarınızı ve, dış alanlarınızı süslendirelim. Işıklı Kızaklı Geyikler, Yılbaşı ışık süslemesi tamamlayıcı vaz geçilmez, önemli bir unsuru olarak. Işıklı Geyik, Işıklı Kızak üretimi ve kurulum, yılbaşı ışık süsleme uygulama ile, iç mekanlarınızı ve, dış alanlarınızı süslendirelim.

Led Işıklı Yılbaşı Dekor Geyikleri ve Kızağı

Harika geyik kızağı ile iç veya dış alan için büyük geyik kızak modelleri üretiyoruz. Led Işıklı Geyik Kızakları istediğiniz uzunluk ve yükseklikte koşu hisi veren harika bir yılbaşı aydınlatması.

LED ışıklı geyik modelleri, küçüklü, büyüklü içi boş ışıklı tel geyik imalatını, metal ve alüminyum malzelerden tel ve profil çubuk borulardan üretilmektedir. Işıklı geyik pek çok farklı şekillerde modelleri üretimi aynı zamnda polyester olarakta imalatını atölyemizde gerçekleştirmekteyiz. Işıklı geyik üretimi yanısıra yılbaşı dekoru olarak olmazsa olmazı ışıklı kızak dekor imalatını da yapmaktayız. Işıklı kızaklı geyikleri genelde yılbaşı süslemelerinde sıkça görmeniz mümkün, her boyda ışıklı geyik ve kızak temini yapmaktayız

Işıklı Kızaklı Geyikler, Yılbaşı ışık süslemesini tamamlayıcı vaz geçilmez, önemli bir unsuru olarak.

Üreticisi olduğumuz, Işıklı Yılbaşı Geyik ve Kızakları istenilen boylarda, pek çok farklı çeşitli şekillerde modelleri, LED Işıklı yılbaşı geyiği, kızaklı geyikler gibi, geyik dekorları ile burada uygulama hizmeti almak mümkün.

LED Işıklı Kızakları, Geyikleri, Işıklı ve Işıksız Kızak, Geyik Dekorlarını, Tel, Polyester, Ahşap, Akrilik gibi malzemeler kullanarak üretmekte ve hizmetinize sunmaktayız.

LED Işıklı Yılbaşı Geyikleri, LED Işıklı Kızaklar, farklı modellerde ve boylarda atölyemiz de, Kızak ve Geyik dekorları Üretimi Yapmaktayız.

İstanbul dan Tüm Türkiye’ye Işıklı Geyik atölyesi olarak Yılbaşı Geyiği, Dekor Geyikler, LED Işıklı Geyik Satışı Yapıyoruz.

LED ışıklı geyik, İstanbul ışıklı geyik ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Büyük, Küçük, Işıklı yılbaşı geyik dekorlarımız.

IŞIK GEYİKLER

Işıklı Geyikler Özellikle Yılbaşında önemli bir Işık Süsleme Dekorudur. LED Işık Geyik ve led Işıklı Geyik Dekorları, Işıklı Yılbaşı Geyiği gibi Işıklı Geyik  yapmı.

Işıklı Geyikleri Örnek resimden yada burada istediğiniz tarz istediğiniz boyda ve tarzlarda Işıklı Geyik atölyemizde üretilmektedir.

Işıklı Geyiklerimiz, Yılbaşın da İç ve Dış mekanlara Işıklı Geyikleri İstenilen Alanlar da Rahatlıkla Kullanılmaktadır.

Alüminyum Tel Çubuk gibi malzemelerden Dekoratif Üç Boyutlu LED Işık Yılbaşı Geyiği Dekoru ve Işıklı Geyik Modeller Tasarım Üretimi ile Işıklı Kızaklı Geyikleri, Işıklı Geyik Dekorları iç ve dış Mekan Işıklı Geyik uygulamaları ile alanlara Işık Süsleme yapmaktayız.

LED Işıklı Geyik Dekorları burada en fazla tercih edilenler arasında Yılbaşı Işık Süslemeleri içinde gelen uygulamadır.

Işıklı Geyik Dekoru Yılbaşın da Işıklı Süslü Dekorların En başında gelmektedir. Aynı zamanda Işıklı Geyikleri Üreticisi olarak  Işıklı Geyik Modelleri Tasarımı çok çeşitli farklı desenlerde ve tarzlarda her boy da ve Işıklı Yılbaşı Geyiği gibi konsepte uygun Üç Boyutlu LED Işıklı Geyik Üretimi ile Tercih edilen tüm alanlara iç ve dış mekanlar da Işıklı Geyik Süsleme uygulamaları yaptırmak mümkündür.

Yılbaşın da Işıklı Geyik Süslemesi gibi LED Işıklarla Süslenmiş Tel Çubuk Malzemeden Tamamı El İşçiliği ile Üretimin de Her boy da her tarza uygun Üç yada Tek boyut Işıklı Işıksız Geyik dekoru modelleri tasarımı ve LED Işık Geyiği, Işıklı Geyik, Yılbaşı Geyiği gibi Işıklı Geyik Dekorlarını burada isiksus.com üretim atölyesi bir markadır. Mükemmel bir Yılbaşı dekoru ve dekoratif olan LED Işıklı Geyik Dekorlarını bu, Yaşam alanlarınızı süsleyecek özellikte yüzlerce çeşit ışıklı yılbaşı geyikleri ve kızak modellerin de ürünlerin profesyonel olarak imalatını yapmaktayız. Her alana Dilediniz mekana İstediğiniz boy yada tarzda ışıklı geyik modelini hazırlayarak Işıklı Geyik Yılbaşı Işık Süslemesi Uygulamaları Yapmaktayız.

IŞIK KIZAK

Işıklı Kızak üretici olarak dekoratif olması birinci plan olmakla birlikte kolay taşıma kolay monte ve kolay depolama gibi birçok detayları düşünerekten ürettiğimiz Işıklı kızakların iç mekan yada dış alana uygun şekilde tasarlayarak, atölyemizde imalatını yaparaktan üretmekteyiz.

Işıklı kızağın dilerseniz aileniz ile içerisine oturup resim çektirebilir ister dekor olarak ta kullanmanız mümkün, Işıklı kızak da kullandığımız LED ışıklar düşük akım çekmesi ile birlikte kaçak akım korumalı olduğundan güvenle kullanabilirsiniz. Özellikle Yılbaşı ışık süsleme dekorasyonda sıkça kullandığımız ışıklı kızakları ışık geyikler bağlayarak muhteşem bir etki bırakan yanıp sönen flaş ışıklar ile rengarenk bir görünümle hayal dünyasına götürmekte.

IŞIKLI KIZAKLI GEYİKLER

Yılbaşı dekoru olarak hazır kullanılan ışıklı geyik ölçüleri 60 cm ışıklı geyik, 80 cm ışıklı geyik,  100 cm ışıklı geyik, 120 cm ışıklı geyik şeklinde bulunmaktadır. Yılbaşı sezonun da yada senenin 12 ay boyunca Işıklı geyik satışımız vardır. Aynı zamanda Işıklı geyik yada Işıklı kızak yapmaktayız.

Organizasyon Dekor Tasarım İmalat Üreticisi olarak Dekoratif Işıklı Geyik ve Işıklı Kızak İmal ederek, Bir Çok Farklı Tasarımları İstenilen Boy, Ebatlar da ve Tarzlar da Modelleri usta işçiliğimiz ile Atölyemizde en şahane bir dekoru birlikte oluşturalım. Yılbaşı gibi önemli ve özel anlamlı günde LED Işıklı Yılbaşı Geyik Dekorları, Bulunduğu Ortamı Işık Katrak Aydınlatması gerçekten çok hoş ışıklı görsel oluşturmakta. Özellikle Yılbaşın da İç yada Noel Baba Arabası olarak bilinen Kızaklı Geyikleri. Dış Mekanına uyarlanmış büyük boy ve küçük boy Işıklı Geyik Yapmaktayız. LED Işıklı Tek yada Üç Boyutlu Tel Geyik, Alüminyum ve Metal olarak malzemeden tamamen el işçiliği kullanılarak büküm ile kaynak ardından boya ve ışık sarımı yapılarak hazırlanmaktadır. LED Işıklı Üç boyut yada Tek boyut Yılbaşı Geyik dekorları Yaparak,Işık Süsleme uygulamaları gerçekleştiriyoruz. Işıklı Geyik Modelleri alternatifli bol seçeneklerde burada bulabilmeniz mümkün olacaktır.

Yılbaşı Süslemelerinin vazgeçilmezi Işıklı Dekorlardan olan LED Işık Geyik ve Işıklı Üç boyutlu geyik İmalatını. Üç boyut geyikler Üretimi, Işık Kızak, Işık Noel Baba, Işık At, Işık Noel Baba Kızağı İmalatı.Işıklı Geyik Modelleri alternatifli bol seçeneklerde garland, tül, tel, akrilik, strafor, fiber gibi özellikli malzemeleri ile üretilmiş her boydan geyik üretimini burada bulabilmeniz mümkün olacaktır. Işık Yılbaşı Geyiği, Ahşap Geyik, Polyester Geyik, Dilediğiniz boyutta Çeşitli Geyik Modelleri İmalatı ve İsteğe Özel Geyiklerin Üretim Yapmaktayız. Yılbaşı Süslemelerinin vazgeçilmezi Işıklı Dekorlardan olan LED Işık Geyik ve Işıklı Üç boyutlu geyik İmalatını. Üç boyut geyikler Üretimi, Işık Kızak, Işık Noel Baba, Işık At, Işık Noel Baba Kızağı İmalatı.Dilediğiniz boyutta Çeşitli Geyik Modelleri İmalatı ve İsteğe Özel Geyiklerin Üretim Yapmaktayız. Yılbaşı Süslemelerinin vazgeçilmezi Işıklı Dekorlardan olan LED Işık Geyik ve Işıklı Üç boyutlu geyik İmalatını. Üç boyut geyikler Üretimi, Işık Kızak, Işık Noel Baba, Işık At, Işık Noel Baba Kızağı İmalatı.Dilediğiniz boyutta Çeşitli Geyik Modelleri İmalatı ve İsteğe Özel Geyiklerin Üretim Yapmaktayız. Yılbaşı Süslemelerinin vazgeçilmezi Işıklı Dekorlardan olan LED Işık Geyik ve Işıklı Üç boyutlu geyik İmalatını. Üç boyut geyikler Üretimi, Işık Kızak, Işık Noel Baba, Işık At, Işık Noel Baba Kızağı İmalatı.

Geyik ve kızak imalatı Dekoratif LED ışıklar ve süsler kullanarak Işık süslemesi LED uygulama en kaliteli ve en şık tasarımı mekanların alanlarına uyarlayarak her boyda geyik ve kızaklar temin edebilirsiniz. Işıklı Geyik ve Kızak İmalatçıları arasında farkımız çok farklı çizgilerde isteğe bağlı çok büyük ebatlarda çizimleri hazırlayarak burada örnek resimleri görselleri seçebilir ve sadece tel yada akrilik değil plastik, fiber, pleksi, ahşap, kumaş, tül gibi bir çok malzemeleri kullanarak pek çok konsepte açık alan yada kapalı alana özel tarzlarda tasarımları hazırlamaktayız. Tasarladığımız Işıklı Kızakları ve Işıklı Geyikleri tüm modelleri tamamı kendi atölyemizde çıkmaktadır.

Işıklı Noel Baba Yılbaşı Kızak ve Geyikleri uçuyor hissi uyandıracak tarzda üretimi yaparak tasarlayıp imalatı ile dilediğiniz alana ve mekana dekoratif Işıklı Kızaklı Geyik Modelleri burada LED Işıklı Kızaklar, LED Işıklı Geyikler, yılbaşı ışık süslemesi uygulayalım.

IŞIK SÜS GEYİK KIZAK DEKORLARI

Işıklı Yılbaşı veya Noel Baba Geyik ve Kızak İmalatı Yapanlar isiksus.com olarak burada Kabiliyetli Ustalarımız Tarafından Yapılmaktadır. Işıklı Geyikler ve Kızaklar İmalatı her boyda ve istenilen farklı seçeneklerde modelleri için mutlaka bizleri arayarak Yılbaşı Dekorasyon, Işık Süsleme maliyetini birlikte oluşturalım. LED Işıklı Yılbaşı Geyik İmalatı, Modellerin Tasarımı ve Üreticisi olarak tel, akrilik, fiber, plastik, alçı gibi malzemeler kullanarak bünyemizde kurulu atölyemizde ışıklı geyikler yapılmaktadır. Işık Süs Kızak Geyik Dekorları Yılbaşı Işık Süslemesi Uygulamalarımızdandır.

IŞIKLI NOEL BABA KIZAKLI GEYİKLERİ

Noel babanın kızaklı geyikler, hayali bir fantastik özelliklere sahibidir. Noel Baba Kızağı ve geyikleri, hayali olarak uçma özelliğine sahibi olarak özellikle yılbaşı dekoru olarak mekanlar da alanları süslemektedir. Özellikle dekoratifimiz tarafından tasarlanıp, Kabiliyetli ustalarımız tarafından hazırlanan Işıklı Yılbaşı Noel Baba Kızaklı Geyik Dekorları İmalatı ve uygulamaları yapmaktayız. Kar kızağı olarak bilinen, Yılbaşında Noel Babayla özdeşleşmiş olan, Işıklı Noel Baba Kızağı Yılbaşında hediyeleri Noel baba kızağıyla getirilmesi gibi ayrıcalıklı bir dekoru ile etkileyici bir yılbaşı süsleme uygulamasını gerçekleştirelim. Işıklı Noel baba Arabası tasarım modellerimizden birini seçerek imalatını yaptığımız muhteşem bir görsel görenlerin dikkatini çekecektir. Yılbaşı Geyiği, Noel ve yılbaşı organizasyonları yapılırken, buradaki pek çok dekor ön planda değerlendirmek gerekmektedir. Işıklı Geyik, Yılbaşı Işık Süslemeleri yapılan tüm alanlarda mekanların Işıklı Geyik sıkça kulanlar arasında yer almaktadır. Işık Süsleme konusunda modern malzemeler eşliğinde işini iyi yapan başarılı işlere imza atan kadromuz sizlere en kaliteli hizmeti en cazibeli avantajlı ile sunmaktadır. Yılbaşı Geyik İmalatı için dilerseniz atölyemizde görerek yaptıra bilir dilerseniz hazır ışıklı geyiklerden tercih ederek bizleri arayabilirsiniz. Geyik Design olarak sizin için, en ilginç ve en güzel LED ışıklı geyik dekorları, ışık süs eşyalar binlerce çeşit ile sadece isiksus.com. Tasarım Ürünleri, En ilginç ve fonksiyonel ışık geyik ürünleri ile en ekonomik bütçenize uygun maliyete bulabileceğiniz modern ve güncel ışık süs modelleri ile ortamı canlılık ve ışıl ışıl renk katan Geyik modellerini Geyik Design ürününe çok özel indirimler sunuyoruz. Yılbaşı kızak imalatı yönüne çalışmalar yaparak bu konuda portatif yer kaplamayan inanları taşacak dekoratif bir çok özellikleri ile ışıklı kızakları imalatı yaparak üretmekteyiz. Yılbaşında En meşhur olan ve dünya genelinde dekorlar olarak en fazla kullanılan Noel Baba Arabası olarak bilinen Kar kızağından yapılmış ve ren geyiği, dekoratif Işıklı Noel Kızaklı Geyikleridir.

Işık Kızak, Dekor imalat konusunda özel tasarım ve çok büyük dekor modelleri çok farklı malzemeler kullanarak farklı tasarımlar ve  üretimi için iddialı olduğumuzu belirtmek isteriz. LED Işık Teknolojisi kullanarak enerji ve maliyet tasarrufu yanı sıra modern görüntüsü ile Tel Kızaklı tasarım yapmaktanız. Tel yada alüminyum, demir gibi malzemeler kullanarak profilden yaptığımız kızakları aynı zamanda iki kişi yada 4 kişi oturacak şekilde de oturmalı kızaklar üretmekteyiz. LED Işıklı Kızakları ister dekor olarak üretelim isterseniz fotoğraf stanttı olarak üretmekteyiz. Işıklı Geyikli Kızak da tercih edebilirsiniz. Kızak, Noel Baba Kızak üretimi, Noel baba kızağı, Dekoratif Kızak İmalatı,

LED IŞIKLI YILBAŞI GEYİĞİ

LED Işıklı geyiğin dekoratif görüntüsü ile İç yada Dış mekan Telden ve Akrilik, Pleksi, Ahşap, Metal, Alüminyum Geyik imalatını yaparak mekana yada alana uygulayarak hizmetinize sunmaktayız. Yılbaşı LED Işıklı Geyik dekoratif ustalar ekşiliğinde kendi bünyemizde kurduğumuz atölyemizde yıllardır tel geyik ve kızak üretimi yapılmaktadır. Yılbaşı Işık Süsleme en ince tüm detaylar da ve her konuda bizlerden her türlü Işık Süsleme için destek alabilmeniz mümkün. Işık Süsleme konusu ışıklı dekorlar üreterek diğer organizasyonlara nazaran çok farklı olan bizler bu işi kolaylaştırmaktayız daha doğrusu herkesin yapamayacağı kolay bir işlem olmadığı için LED Işık anlamında sektör de herkesin Yılbaşı Işık Süsleme alanında hizmet ve kazanç elde etmesi için çaba sarf ediyoruz.

Işıklı Geyik Ölçüleri Küçük boylar;80 cm/100 cm /120 cm/
Işıklı Geyik Ölçüleri Büyük boylar; 140 cm/160 cm/200 cm/ 250 cm/300 cm /350 cm/

Boy, En; (İstenilen ebat ve renklere yapılabilir.)

Belge türü : CE

LED modeli : 5 Mm

LED Ömrü : 30000 saat

LED Garantisi : 2 yıl

Kullanılan Malzemeler;

Tel demir kaynak yardımı ile iskeleti birleşim üzerine Çim çit ve simli kar petler kullanılarak LED Işıklar ile uygulanarak süslemesi yapılmaktadır. Ürün iç ve dış mekanlarda kullanılabilir.

YILBAŞI GEYİKLERİ

Noel Yada Yılbaşı Geyikleri Ülkemizde Yılbaşı Süslemelerin de genelde Yılbaşı Geyiği Olarak Adlandırılmakta olan, Işıklı Yılbaşı Geyikleri Üretici Olarak Aynı Zamanda Yılbaşı Süslemeleri Uygulamaları da LED Işıklı Kızak ve geyik dekorları Kullanmaktayız. Işıklı Kızak ve Geyikleri Doğru ve zarif bütünlüğün yanı sıra kalite bakımından belli kademelerde ortaya çıkmış nitelikte yılbaşı ürünleri, gerçekten insanlar için oluşturulmuş olduğu çözümlerle birlikte çok iyi fırsatlar ile burada Yılbaşı Işık Seslemeleri gündeme getirmektedir. Işıklı Yılbaşı Geyik Modelleri, Yılbaşına özel olarak ışıklı geyik yada Işıklı Dekorlar, objeler, yılbaşı geyiği gibi ışıklı dekoratif ürünleri tasarlayıp üretim Yaparak süsleme ve imalat.Yılbaşı ışıklı dekoratif ürünlerin tasarımı resimlerden seçe bilir yada isteğinize uygun ölçü ve şekilde tasarlamak mümkün ışık süsleme olarak en doğru tasarımı yere mekana uygun boyut ve tasarımı önererek tespiti birlikte keşfederek sizin beğeninize sunuyoruz. Light Up LED Işıklı Ren Geyiği Metaller Oluşan Alüminyum, Demir Açık veya Kapalı Akrilik Geyik Bir Çok Sitilde İmalat. Pek çok harika Geyik Tasarımları ve Süsleme seçeneği bulun ve en iyi avantajlı paraftık çözmelerle en iyi maliyet teklifleri alabilirsiniz.Pek çok harika Geyik Tasarımları ve Süsleme seçeneği bulun ve en iyi avantajlı paraftık çözmelerle en iyi maliyet teklifleri alabilirsiniz.Pek çok harika Geyik Tasarımları ve Süsleme seçeneği bulun ve en iyi avantajlı paraftık çözmelerle en iyi maliyet teklifleri alabilirsiniz.

Demir veya alüminyum Çubuklar ile yaptığımın geyikleri iç mekan yada dış mekana uygun dekoratif LED lambalar ile sararak yılbaşı yada özel etkinlikler için dekoratif yılbaşı geyiği ışıklı objeler, ışıklı her tür dekor üretimi yapan yılbaşı ürünleri imalat ve süsleme

IŞIKLI GEYİK İMALATI

Işıklı Geyik İmalattı yapan, kullanmakta olduğumuz malzemeler LED, Işık, Strafor, Köpük, Polyester, Fiber, Akrilik, Ahşap, Alüminyum Çubuk, Metal Çubuk, Tel, Geyik Modelleri tasarlayarak istediğiniz malzeme seçeneğinden Geyik üretim atölyemizde kalıplandırarak yada özel olarak imalat çalamamaları yapmaktayız.

AYDINLATMA ELBİSELERİ

Yılbaşı Dekorasyon adına Birbirini tamamlayan unsur olarak birlikte, geyik ve kızak değerli ve önemli anlamlı bir unsura işaret etmektedir. Yılbaşının simgesi haline gelen göz kamaştırıcı LED Işıklı Geyikler ve kızak modelleri seçeneklerin yanı sıra, bu seçeneklerin insanlar üzerinde bırakmış olduğu etkiyi de en iyi biçimde görmek gerekmektedir. Yılbaşı için anlamlı günün daha nitelikli hale getirmektedir. Işıklı Geyik, Denildiğinde LED Işık ile hazırlanmış, Işıklı Kızaklı Geyikler, Yılbaşı süslemelerinin vaz geçilmez dekorların başında gelmektedir. Yılbaşı Işık Süslemesinde LED Işık kızaklı Geyik her yıl öne çıkan ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Işıklı Kızak ve Işıklı Geyik Dekorları, Dekoratif Işık Süsleme ile birlikte Kızak ve geyik Dekor İmalatı konusunda uygulamalar ile en kaliteli hizmeti en makul maliyetler çıkarmaktayız.Gerçekten bu işi yapan Yılbaşı Geyiği İmalatı için mutlaka bizleri arayarak teklif alınız. Kurulu Tezgahlarımızdan çıkan özellikle tel geyiklerimizi beğeneceksiniz.

IŞIKLI GEYİK ÜRETİMİ

Üretim ile Işıklı geyikleri buradan tedarik edebilirsiniz, Işık Geyik Üretimi 3 boyutlu olup aynı zamanda alana yere ortama göre tasarım ile temaya uygun seçeceğiniz LED Işıklı geyikleri tel geyik, akrilik geyik gibi imalatına yaparak bir çok seçeneklerde modeller ile birlikte üretmekteyiz. Tercih olarak LED ışık kızak yada Kızaklı Geyik Tercihleriniz arasına alacağınız görkemli kızaklı geyikleri burada bulmanız mümkün olacaktır. Geleneksel Noel babanın kızaklı geyik uçuyormuş hissi uyandıracak özellikte tasarlayarak süslü ışık kızak geyik imalatını yapmaktayız. Hayalini kurduğunuz ışık dekorları fantastik bir şekilde karşınıza çıkacak kızak geyikler yanıp sönen ışıkları ile sizi etkileyecektir. Işıklı süsleme ve dekoratif kaliteli malzeme bütünlüğü ile beraber, yılbaşında yapılan çalışmaların çok iyi sonuç verdiği görülmektedir. Geyik modelleri ve buna benzer aydınlatma çalışmalarının,özellikle yılbaşın da göz kamaştırıcı sonuçlarını en iyi şekilde görmek mümkün olmaktadır. Zarif, heyecan uyandıran ve göz kamaştırıcı aydınlatma teknolojisinin, farklı renklerde göz kamaştırıcı sonuçlarını daha iyi bir şekilde görmek. Uzman ve nitelikli firmanın aydınlatma teknolojisi konusunda ortaya koymuş olduğu önemli çalışmalar, geniş bir kitlenin ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılayan çözümleri ortaya çıkararak. Son derece detaylarla birlikte, kalite ve kabiliyet bakımından buradaki teknolojinin ideal sonuçlarını görmek mümkün olacaktır.Uzman ve nitelikli firmanın aydınlatma teknolojisi konusunda ortaya koymuş olduğu önemli çalışmalar, geniş bir kitlenin ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılayan çözümleri ortaya çıkararak. Son derece detaylarla birlikte,kalite ve kabiliyet bakımından buradaki teknolojinin ideal sonuçlarını görmek mümkün olacaktır.Uzman ve nitelikli firmanın aydınlatma teknolojisi konusunda ortaya koymuş olduğu önemli çalışmalar, geniş bir kitlenin ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılayan çözümleri ortaya çıkararak. Son derece detaylarla birlikte, kalite ve kabiliyet bakımından buradaki teknolojinin ideal sonuçlarını görmek mümkün olacaktır.