Işık Süsleme

22Eki - by isiksus - 0 - In Işık Süslemeleri
Işıklandırma Sistemlerinde Profesyonel Çalışmalar

1996 yılından bu yana, çeşitli davetler ve düğünlerde hizmet sunan bir organizasyon firması olarak faaliyetlerine başlayan firmamız, led ışık, ışık süsleme hizmetine ihtiyaç duyulan her alanda yenilikçi anlayışı ve yaratıcı tasarımları ile her türlü özel günlerin ve etkinliklerin tercih edilen ismi haline gelmiştir. Firmamız yılbaşı partilerinden, düğünlere, sevgililer günü tasarımlarına, tekne, ağaç ve meydan gibi alanların ışık süslemesine kadar pek çok alanda başarıyla canlı ve renkli tasarımlar sunmaktadır.

Özel Günlere Özel Tasarımlar

Özel günlerde kullanılan ışık süsleme tasarımları, bu zamanları çok daha anlamlı kılar. Firmamız tarafından sunulan ışık süsleme tasarımlarında bahçe ışık süsleme, ağaç süslemeleri, mağaza ve benzinlik gibi alanların gerek açılışlarında gerekse bu gibi işletmelerin özel hizmet sunduğu günlerde yapılan ışık süsleme çalışmaları dikkat çekmektedir. Ayrıca düğün, doğum günü ya da yıl dönümü gibi kutlamalar için kullanılan teknelerin ışık süsleme çalışmaları, turistik amaçlar ile kullanılan gemilerdeki ışık dizaynları veya yılbaşı ışık süsleme hizmetleri, tarafımızdan başarıyla gerçekleştirilmektedir.

Işık tasarımlarının en renkli ve dikkat çekici bulunduğu alanlar olan alışveriş merkezlerinde yılbaşı, sevgililer günü konseptlerine uygun olarak tasarladığımız ışık süsleme çalışmalarıyla, birçok firma tarafından özellikle tavsiye edilen hizmetlerin sahibi olmaktan gurur duyuyoruz. Deneyimli ve yaratıcı yeteneklere sahip bir kadro ile sunduğumuz çalışmalarda, müşterilerimizin de fikirlerini alarak hep birlikte mekanın ve özel günün ruhunu yansıtacak en başarılı tasarımların altına imza atmaktayız.

Özel günler denilince akıllara ilk olarak yılbaşı gelir. Yılbaşında belediyelerin sokaklarda yapmış olduğu ışıklandırma çalışmaları da dahil olmak üzere birçok firma ve alanda yapılan yılbaşı ışık süsleme tasarımları, insanların kendilerini özel bir zaman diliminde hissetmelerini sağlar. Ekibimizin yaratıcılığını kullanarak yaptığı yılbaşı ışık süsleme tasarımlarında birbirinden renkli ve dayanıklı süs malzemeleri kullanılmaktadır. Aynı zamanda ışıklı ağaç ve kızak imalatında bulunan firmamız, yeni bir yıla geçmenin ruhunu, bütün detayları ve coşkusuyla ile yansıtan yılbaşı ışık süsleme çalışmalarında ekip ruhunu ve profesyonelliğini ortaya koymaktadır.

Firmamız led ışık süslemeleri konusunda uzun yıllara dayanan tecrübeleriyle, müşterilerin isteklerine uygun olarak ışıklı büyük obje tasarımları, ışıklı fiyonklar, üç boyutlu ışıklı geyikler, ışıklı kar taneleri gibi objeler de kullanmaktadır. Firmamızın imalatı olan ışıklı figürlerde, oldukça geniş seçenekler bulunmaktadır. Bu figürlerin arasında büyük veya irili ufaklı yıldızlar, renkli şemsiye görünümleri, yılbaşı çelengi, kelebek, sevgililer günü tasarımlarına uygun olarak üretilen kalpler ve mesajlar içeren ışıklar, mumlar yer almaktadır.

Firmamızın size sunduğu led ışık süslemeleri ve ışıklı figürler Ramazan ve dini bayramlar gibi mistik kutlamaları da içeren özelliklere sahiptir. Örneğin, geleneksel motifler ve semazenler gibi figürleri de içeren bu ışıklar, bu konsepte uygun olan özel günlerde kullanılabilmektedir.

Tarafımızdan dizayn edilen süsleme çalışmaları, yalnızca açık alanlar çok sayıda kimsenin katıldığı etkinlikleri değil, aile içerisinde veya dostlarla yapılacak küçük çaplı kutlamaları da içermektedir. Tecrübeli ekibimiz tarafından, ev süsleme hizmetleri verilmektedir. Bu hizmetlerde nişan, düğün, yıl dönümü, doğum günü, bebek partileri ve akıllara gelebilecek her türlü kutlamalara uygun tasarımlar sunulmaktadır. Düğünlerde gelin ve damadın oturduğu masanın etrafının aydınlatılması, düğün alanının renklendirilmesi ve ışıklandırılması çalışmaları, birçok ilginç görünümlü obje ile sağlanmaktadır. Gelin yolu ışık süsleme hizmetlerinde kullandığımız renkli ışıklar ve düğün masalarında ya da düğün alanının istenilen kısımlarında kullanılan ışıklı şamdanlar, muhteşem bir görsellik sunmaktadır. Bu hizmetler son derece hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmakta olup, hedefimiz sizlere ve dostlarınıza bu özel gününüzde unutulmaz bir anı kazandırmaktır. Bunun dışında aklına gelebilecek her türlü led ışık süslemeleri  parti ve etkinlik süslerini de firmamızdan elde edebilirsiniz.

Açık Alan Süslemeleri Ve Işıklı Ağaçlar

Firmamız tarafından sağlanan alışveriş merkezi ve mağaza ışık süsleme çalışmalarının dışında her türlü açık alanda da ışıklı tasarımlar sunmaktayız. Özellikle belediye ışık süsleme çalışmalarında turistik caddelerin veya etkinlik alanlarının süslenmesi, bu alanlarda bulunan ağaçların renkli ve göz alıcı ışıklar ile dikkat çeken bir hava yansıtması konusunda sunduğumuz hizmetlerimizde son derece dayanıklı ürünler kullanmaktayız. Bu ürünler yağmur, kar ve kuvvetli esen rüzgarlar dahil hiçbir çevresel etmenden olumsuz etkilenmemektedir. ağaç ışık süsleme çalışmalarında dilerseniz, kendi imalatımız olan ışıklı ağaçları da kullanmaktayız.
Son derece renkli ve parlak bir görünüm sunan ışıklı ağaçlar, çeşitli etkinlikler için hazırlanan mağaza ışık süsleme çalışmalarında da güvenle kullanılabilmektedir. Işıklı ağaçlar dış ve iç mekanlarda güvenle kullanılabilmekte ve etkinlikten sonra saklanarak yeni bir etkinlik olduğunda defalarca kullanıma uygun bir şekilde üretilmektedir.

Kendi üretimimiz olan ışıklı ağaçlar, düzenlenecek olan etkinliğin özelliğini yansıtan niteliklere sahiptir. Örneğin, bir yılbaşı etkinliği söz konusu ise, bunda ışıklı olarak üretilen çam ağaçları kullanılabilir. Ancak başka bir etkinlikte, diğer ağaç türleri tercih edilebilir. Bu ağaçların görünüm itibari ile dallarının sayılarının daha fazla olduğu ya da daha sade görünen çeşitleri bulunmaktadır. Ağaçların üzerinde yer alan ışıklar beyaz, sarı, mavi, mor veya istenilen başka bir renk varsa bu renge uygun olarak tasarlanmaktadır. Ağaç ışık süsleme çalışmalarının önemli bir parçasını oluşturan bu ışıklı ağaçlar, garantili olarak üretilmektedir.

Son yıllarda oldukça yaygınlaşan yat ve tekne kutlamalarındaki süslemeler de firmamızın sunduğu hizmetler arasındadır. Özel gün için temin edilen yat veya teknenin süslenmesinde, hem teknenin dış dizaynı hem de iç tasarımı ekibimiz tarafından başarıyla gerçekleştirilmektedir. Bu süsleme ile özel gününüzü denizde pırıl pırıl parlayan bir teknede kutlarken, hayatınızın en özel kutlamalarından birini yaşayacağınızı söyleyebiliriz ki, ekibimizin en çok hizmet sunduğu çalışmalardan biri de tekne ve yat süslemeleridir. Teknelerde her türlü led ışık süslemeleri kolaylıkla uygulanabilir. Dilerseniz bu ışıklarla teknenin dışında herhangi bir yazı yazılabilir ya da istediğiniz bir figür rahatlıkla yerleştirilebilir.

Çeşitli kutlamalardaki led ışık süslemeleri arasında ekibimizin kendi tasarımı olan ışıklı fiyonklar da son derece ilgi görüyor. Dilerseniz, istediğiniz bir objenin üzerine veya kapı girişi gibi kısımlara tasarlanan ışıklı fiyonklar oldukça dikkat çeken ve neşeli bir görselliği sunuyorlar. Tercihe bağlı olarak büyük bir kapı çelenginin üzerine ya da mağaza açılışı gibi özellikle dikkat çekilmesi hedeflenen alanların her yerden görülebilecek, açık bir görüşe sahip kısımlarına yerleştirilen ışıklı fiyonklar, farklı modellere sahiptir.

Firmamız her türlü etkinliklerde ağaç ışık süsleme, tekne, yat, benzinlik, yol direkleri,  mağaza süsleme, sokak ve caddelerin süslenmesi gibi çalışmaların yanı sıra, sahne tasarımlarında da sizlere yardımcı olmaktadır. Sahne tasarımlarında tiyatro sahnesi, okul çocuklarının yıl sonu etkinliklerinde tasarlanan sahneler, konferans, panel, sempozyum gibi bilgilendirme amaçlı verilen etkinliklere uygun olarak düzenlenen sahnelerde de ışıklandırma ve süsleme çalışmalarında bulunmaktadır.

Bu tür özel günlerin olmazsa olmazı, hatıra standlarıdır. Bu standlarda çektirilen fotoğraflar, bir ömür boyu saklanır ve mutlu anılar arasında sürekli hatırlanır. Firmamızın size sunduğu etkinlik çalışmalarından bir diğeri de, hatıra standlarıdır. Noel baba koltukları, geleneksel temaşa sanatlarımızın unutulmaz ikilisi Karagöz ve Hacivat ile oluşturulan hatıra standları, sevgililer günü için özel olarak tasarlanan hatıra standları, bu hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Hatıra standları arasında önemli bir yere sahip olan tasarımlarından biri de, sünnet düğününde kullanılan standlardır. Bu özel günlerde sünnet olan miniklerin keyfini yerine getirecek ve arkadaşlarıyla ya da aile büyükleri ile bol bol fotoğraf çektirmelerine yardımcı olacak, birbirinden orijinal sünnet düğünü standlarımız bulunmaktadır. Bu özel standlarda minikler dilerlerse, kendilerini bir padişah gibi hissedebilir ya da en sevdikleri süper kahramanın yerine geçerek, neşelerine neşe katabilirler.

Direkler İçin Işıklı Motifler Ve Led Işık Süsleme

Açık alan süslemelerinde ağaç ışık süsleme tasarımlarının dışında en çok tercih edilen bir diğer süsleme de direkler için kullanılan ışıklı motiflerdir. Son derece estetik bir görünüm sunan bu ışıklı motifler, tercihinize göre birçok alternatife sahiptir. Bu motifler ışıklı yıldız, çiçek, fiyonk, çeşitli hayvan figürleri gibi motiflerdir. Özellikle belediyelerin ışıklandırma çalışmalarında tercih edilen ışıklı lale motiflerinin yanı sıra, birçok geleneksel tasarımlı motifler de bulunmaktadır.

Direklerde kullanılan çarpıcı tasarımlar arasında direğe yansıtılan renkli ışıklar sayesinde elde edilen abajur motifi de bulunuyor. Bu motifler şehrin havasını son derece eğlenceli ve samimi bir görüntüye dönüştürüyor. Sokaklardaki direklerin üzerinde dev bir abajur varmış hissi yaratan bu motifler istenirse, iç mekan girişlerinde de tercih edilebilir. Örneğin mağaza ışık süsleme çalışmalarında mağazaların girişlerindeki direklere uygulanabilecek bu tasarımlar ile son derece etkileyici bir görünüm elde edebilmek mümkündür.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir