Işık Hediye Paketi

Yılbaşının simgesi olan ışıklı dekorasyonların vazgeçilmezi olan dekorasyon veya dekoratif amaçlı tasarladığımız Işıklı Hediye Paketleri modellerini birçok farklı seçenekte atölyemizde üretmekteyiz. Yılbaşı süsleri için ışıklı hediye paketi ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Dekoratif renkli boyalar, simli ipler, tül, çim filesi vb. LED ışıklarını tel karkas imalatı ile işleyerek dış ve iç mekanlar için ışıklı yılbaşı süsleri üreticisi olarak kullanmaktayız. İstenilen ebatlarda üretilebilen her ebatta Işıklı Hediye Paketleri üretmekteyiz.

İnsanların içinden geçebileceği büyük boy dekoratif ışıklı hediye paketini, sizi hayaller dünyasına taşıyacaktır, çok amaçlı muhteşem bir dekor olarak sergilemeniz mümkün olacaktır. Işıklı büyük üç boyutlu Hediye Paketleri, Işıklı Dekoratif Hediye Paketleri, LED Işıklı Yılbaşı Dekorasyonu Hediye Paketleri üretiyoruz ve süslemeleri Uygulamaktayız. Her boyutta ürettiğimiz Işıklı Hediye paketleri ile yılbaşı dekorasyonunu daha fazla detay ve güzellik katarak tamamlayacaksınız.

Işıklı Yılbaşı Süsleri, vazgeçilmez ve oldukça talep gören dekorlar arasında büyük ilgi görerek talep görmektedir. Işıklı hediye paketleri üretiminde yoğun yaşam alanlarının kullanım alanlarına çokça uyguladığımız büyük üç boyutlu hediye paketleri birçok farklı seçenekle tasarlıyoruz.

İster gösterişli büyük bir dekorasyon konseptlerini süsleyen bir dekor, ister insanların içinden geçtiği bir kullanım alanının dekorasyonu olsun, yaptığımız Işıklı hediye paketleri için bizden teklif istemenizi öneririz. Özellikle Yılbaşı Dekorasyonu dekorasyonlarının vazgeçilmezi olan Işıklı Hediye Paketi ve ışıklı dekorasyon konusunda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Yılbaşı ışık dekorasyonunuzu ışıklı hediye paketleri ile tamamlayın.

Işıklı Hediye Paketi Yılbaşı Süslemeleri özellikle geniş alanlara kurduğumuz dekoratif ışıklı hediye paketlerinin süslemeleri büyük ilgi görüyor. Işıklı Hediye Paket Dekorları atölyemizde dilediğiniz tarzda istediğiniz ebatlarda hediye paketleri üretiyoruz ve yerinde hafif, süs, montajlı ve süs uygulamaları yapıyoruz.

Işıklı Hediye Paketi Yılbaşı Süslemeleri özellikle büyük alanlara kurduğumuz dekoratif ışıklı hediye paketlerin dekorları büyük ilgi çekmekte. Işıklı Hediye paketleri Dekorları atölyemizde imalatını dilediğiniz tarz modellerde istenilen boyutlarda hediye paketlerin üretimini yaparak yerinde ışık, süs, monte, süsleme uygulamaları yapmaktayız.

LED Işıklı Üçlü Takım Yılbaşı Hediye Paketleri (Hazır Ürünlerimizden)

Malzeme Türü : Işıklı Hediye Paketi, Üçlü Hediye Paketleri Takımı. Dekoratif LED Işıklı 3lü Yılbaşı Hediye Paketi
Ömrü : 30000 saat
Çalışma voltajı : 220v / 50 Hz
LED modeli : 5 Mm
Işık Rengi: Gün ışığı (6500 Kelvin
Belge türü : CE
Kurdele dahil Boyutları : Yükseklik: 72-Boy: 60-En: 60/ Yükseklik: 59-Boy:50-En: 50/ Yükseklik: 50-Boy: 40-En: 40

Ürün iç mekan için üretilmiş olup aynı zanda da dış mekan LED ışıklar kullanaraktan dilediğiniz alana uygulamaları yapmaktayız.