IŞIK HEDİYE PAKETİ

IŞIK HEDİYE PAKETİ, IŞIKLI HEDİYE PAKETİ, IŞIKLI DEKOR HEDİYE PAKETİ, IŞIKLI YILBAŞI HEDİYE PAKETİ,

yılbaşı süslemelerin de, Işıklı hediye paketi modelleri, tel karkas imalatı ile üzerine renkli boyalar simler, çim garland, karpet yada dekoratif tül gibi, LED ışıklar işlenerek, dış alana ve iç mekanların Işıklı yılbaşı dekorları üreticisi olarak kullanmaktayız. İstenilen boylarda üretile bilen Işıklı hediye paket modelleri her boyda Işıklı Hediye Paketleri İmalatı yapmaktayız. Yılbaşı Sembollerinden olan Işıklı dekorların vaz geçilmez dekoru olarak dilediğiniz boyutlara dekor yada dekoratif kulanım amaçlı olaraktan da tasarladığımız pek çok farklı seçenekler ile Işıklı Hediye Paketleri modelleri İmalatı yaparak atölyemizde üretimini yapmaktayız.

Büyük boy içinden insanların geçebildiği dekoratif ışıklı hediye paketi sizi hayal dünyasına taşıyacak şıklıkta muhteşem bir çok amaçlı dekor olarak sergilemeniz mümkün olacaktır. Işıklı Büyük Boy Üç Boyutlu Hediye Paketi Üretimi, Işıklı Dekoratif Hediye Paketleri, LED Işıklı Yılbaşı Süsleme Dekor Hediye Paketi İmalatı Yaparak Süslemeleri Uygulamaktayız. Her boyda üretimini yaptığımız Işıklı Hediye paketleri ile yılbaşı süslemesi daha bir ayrıntı ve güzellikte anlam katarak tamamlayacaksınız. Işıklı Yılbaşı Dekorlarının vazgeçilmeyen çok fazla talep alan dekorların arasında büyük dikkat çekerek talep görmekte. Işıklı hediye paketleri üretim konusunda büyük boy üç boyutlu olarak işlek yaşam mekanlarının insanların kullanım alanlarına çok fazlaca uyguladığımız hediye paketleri Çok fazla farklı seçeneklerde modelleri tasarlamaktayız. Düşlenen Işık süsleme konseptlerini süsleyen dekor yada içinden insanların geçtiği bir kullanım alan dekoru olacakta yaptığımız Işıklı hediye paketleri için bizden teklif istemenizi öneririz. Özellikle Yılbaşı Dekorasyon süslemelerinin vaz geçilmezi olan Işıklı Hediye Paket ve ışık süsleme konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Işıklı hediye paketleri ile Yılbaşı ışık dekorasyonunuzu tamamlayın.

Işıklı Hediye Paketi Yılbaşı Süslemeleri özellikle büyük alanlara kurduğumuz dekoratif ışıklı hediye paketlerin dekorları büyük ilgi çekmekte. Işıklı Hediye paketleri Dekorları atölyemizde imalatını dilediğiniz tarz modellerde istenilen boyutlarda hediye paketlerin üretimini yaparak yerinde ışık, süs, monte, süsleme uygulamaları yapmaktayız.

LED Işıklı Üçlü Takım Yılbaşı Hediye Paketleri (Hazır Ürünlerimizden)

Malzeme Türü : Işıklı Hediye Paketi, Üçlü Hediye Paketleri Takımı. Dekoratif LED Işıklı 3lü Yılbaşı Hediye Paketi
Ömrü : 30000 saat
Çalışma voltajı : 220v / 50 Hz
LED modeli : 5 Mm
Işık Rengi: Gün ışığı (6500 Kelvin
Belge türü : CE
Kurdele dahil Boyutları : Yükseklik: 72-Boy: 60-En: 60/ Yükseklik: 59-Boy:50-En: 50/ Yükseklik: 50-Boy: 40-En: 40

Ürün iç mekan için üretilmiş olup aynı zanda da dış mekan LED ışıklar kullanaraktan dilediğiniz alana uygulamaları yapmaktayız.