Hakkımızda

Hakkımızda

AKGÜL Organizasyon olarak, sektörde 1996 yılından beri, sahip olduğumuz tecrübeyi sizlere aktarıyoruz. Sizin en mutlu anlarınız hatıralarda kesinlikle kalıcı ve unutulmaz olmalı. özel günlerde yapılacak mükemmel bir organizasyon ile ancak mümkün olacaktır. Tüm Davetleriniz başta olmak üzere çok çaplı özel gün eğlenceniz yada kutlamalarında, Akgül olarak organizasyon başarısını bir gelenek haline getirmiş durumdayız. Bu ve benzer konularda bize müracaat gerçekleştirdiğiniz anda Akgül olarak tüm imkânlarımızı seferber edip sizin için en iyi organizasyonu düzenliyoruz. Tüm katılımcılar, eş dost ve akrabanın takdirini kazanacağınız organizasyon için bize başvurabilir ve en avantajlı hizmet koşullarından istifade edebilirsiniz. Davet organizasyon özel gün organizasyon ve her çeşit kurumsal organizasyon çalışmaları konusunda bizden yardım alabilirsiniz. Hiçbir aksaklık yaşamadan kusursuz bir çalışmak için bizden yardım alabilirsiniz.

Misyonumuz
AKGÜL Organizasyon  sektöründe müşteri memnuniyeti temel prensibimiz oldu ve verdiğimiz hizmetlerle bu konuda gereken başarıyı elde ettik. Seçkin ve özel sayılacak faaliyet avantajları için görevini yerine getiren bir Organizasyon Planlamacısı profili çizdik. Harcadığınız para bizimle birlikte boşa gitmedi ve masraflarınız mutluluğunuzun yatırımı oldu. Çok geniş imkâna sahip olan deneyimli kadromuz, bu geçen seneler içinde tüm imkânlarını sizinle paylaşmıştır.

Vizyonumuz
Her sektörde olduğu gibi organizasyon alanında da çok önemli gelişmeler yaşanıyor. Yeni fikirler üreten ve yeni yöntemler oluşturan işletmemiz. Destek konusunda çapı geniş bir hizmet sunumunu sizin ayağınıza getirmek durumundadır. Size ailenize ve konuklarınızla birlikte organizasyon konusunda bizden yardım almaya sürdürmeli ve bu işin avantajlarını en doğru noktada görmelisiniz.

İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde hizmetleri sunmaktayız. Süsleme Konusunda Yılların vermiş olduğu tecrübe ile sektörümüzde bir numaralı organizasyon planlamacısı olmayı başardık. Uzman çalışanlarımız ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu hizmetimizden memnun kalacağınızı garanti ederiz!

AKGÜL DAVET 1996 da Akgül organizasyon olarak kurulan, Başarısını ve Tecrübesini Yenilikçi, Modern Anlayışı uzun vadeli strateji ile kurumsal alanda da Event, invitation (Davet), Akgül Organizasyon adı altında faaliyetlerini sürdürmeye başlamıştır.

AKGÜL ORGANİZASYON Profili
Pek çok 5 yıldızlı Davet mekanın önerdiği ilk 4 organizasyon plancısından biri olan Akgül Organizasyon ve profesyonel partime kadrosu ile takım çalışmasına inanan yenilikçi, detaycı, çözüm üreten işini takip eden bir kadroya sahiptir.

Misyonumuz
Misyonumuz; Sürekli gelişime ve değişimlere açık olup müşteri odaklı çalışmak, gelişimin peşinde, sürekli gelişmekte olan teknolojiyi en etkili şekilde kullanarak müşterilerimize artı bir değer katabilmek ve tasarımlarımızla müşterimizin hayallerini, arzularını ve hedeflerini gerçeğe dönüştürmekte yardımcı olmak.